Duet trenerski poprowadzi KST!!

Naszą powracającą po blisko czterdziestoletniej przerwie drużynę piłkarską KS Terliczka w sezonie 2020/21 poprowadzi duet trenerski złożony z dwóch zawodników naszego zespołu. Decyzją zarządu stery ekipy debiutującej w "B" klasie objęli Dawid Kamiński i Tomasz Pukała.

Drużynę Terliczki od zimy 2019 czyli od pierwszych momentów powstawania naszego projektu trenował Tomasz Pukała, któremu zawdzięczamy dobre zorganizowanie i rozplanowanie naszych pierwszych treningów, a także późniejszych przygotowań do sezonu. Natomiast Dawid Kamiński dołączył do naszego zespołu w lecie 2020 i od tej pory tworzy z Tomkiem nasz duet trenerski. Obu trenerom życzymy cierpliwości w pierwszych meczach KS Terliczka, bo na pewno nie wszystko będzie wyglądać tak jakby chcieli i oczywiście jak najlepszych wyników.